KONTAKT

Pracownia Terapeutyczna Pozbieraj Myśli zaprasza:

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

telefon: +48 572 861 575
pracownia@pozbierajmysli.pl

Aleksandra Hofman godziny przyjęć

 

tel. +48 572 861 575
aleksandra.hofman@pozbierajmysli.pl
ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Aleksandry Hofman

Radosław Lepka godziny przyjęć

tel. +48 502 651 855

radoslaw.lepka@pozbierajmysli.pl
ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Radosława Lepki

Joanna Dudka godziny przyjęć

tel. +48 739 039 919

joanna.dudka@pozbierajmysli.pl
ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Joanny Dudki

Magdalena Żubrowska godziny przyjęć

tel. +48 793 976 992

magdalena.zubrowska@pozbierajmysli.pl

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Magdaleny Żubrowskiej

Martyna Walisiak godziny przyjęć

 

tel. +48 503 051 245

martyna.walisiak@pozbierajmysli.pl

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Martyny Walisiak.

Maria Szymiec godziny przyjęć

 

tel. +48 784 196 990

maria.szymiec@pozbierajmysli.pl

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Marii Szymiec.

Anna Fitzgerald godziny przyjęć

tel. +48 664 467 081

anna.fitzgerald@pozbierajmysli.pl

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Anny Fitzgerald.

Patrycja Michałowska godziny przyjęć

tel. +48 603 443 950

patrycja.michalowska@pozbierajmysli.pl

ul. Częstochowska 5/2
60-123 Poznań

Terminy ustalane są indywidualnie. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.

Sprawdź, jaką pomoc możesz otrzymać od Patrycji Michałowskiej.